Strona główna

Motywy Firefox

Menu
  » Dlaczego Firefox?
  » Instalacja i konfiguracja
  » Zmiana wyglądu
  » Dodatki
  » Motywy
  » Informacje
  » Kanały RSS
  » Kontakt

Inne
  » Promowanie Firefoksa
  » Śmieszny filmik o Firefoksie
  » Nowe, lepsze logo FF

Firefox - pobierz teraz

Ściagnij najnowszą wersję Firefoksa!

Firefox oferuje wiele pięknych motywów... Właśnie wiele motywów. Nikt nie ma tyle sił, aby przebić się prez wszystkie. Z tego też powodu prezentuje tutaj lekkie motywy, które są jednocześnie ładne i nie zlewają się z przyciskami przeglądarki. Jest to wybór subiektywny, ale motywy są dobrze oceniane i popularne, więc powinny się spodobać większości użytkowników Firefoksa.

1. FX Chrome
Motyw, który próbuje upodobnić przeglądarkę Mozilla Firefox do Google Chrome. Osobom, które lubią Chrome ten dodatek może się spodobać. Wygląd naszej przeglądarki zmieni się za sprawą innych kolorów oraz innego wyglądu kart.
Wygląd Firefox - Motyw Fx Chrome

2. Red Cats
Czy jesteś osobą, która lubi koty? Jeśli tak to nie będą interesować Cię wszystkie możliwości tego motywu. Po prostu wystarczy Ci wiadomość, że zobaczysz tyle kotów ile jeszcze nigdy nie widziałeś. Cały Internet zostanie wypełniony kotami poprzez Twoją przeglądarkę. Główne okno, jak i okna z opcjami będą wypełnione niezliczoną ilością kotów.
Wygląd Firefox - Red Cats

3. MX 3
Motyw, który wprowadza sporo świeżości do Firefoksa jednocześnie nie ingerując za bardzo w domyślny wygląd. Nawiększą zmianą jest niebieski, zamiast pomarańczowego przycisk w Firefoksie 4. Dodatkowo na pasku kart zakładki są większe i mają zaokgrąglone rogi. Sam wybór zakładek został przedstawiony w postaci przycisku rozwijania, a nie domyślnego napisu "Zakładki". Motyw bardzo miły dla oka. Wygląd Firefox - MX3